top of page

Acerca de

מדיניות ונהלים מפיצים

לפני שניכנס לעבודה יש כמה דברים שאנחנו רוצים לדבר עליהם.
אלה הם כללי העבודה של המפיצים בארץ. הכללים האלה מייצגים את הערכים שלנו, את ה DNA  העסקי והחברתי שלנו.
אנחנו ממליצים לכל המפיצים לכבד אותם בעצמם וללמד אותם הלאה. זאת הדרך היחידה שנוכל כמפיצים עצמאיים, ליצור תרבות עסקית, ערכית ואפקטיבית שתאפשר לנו לבנות עסק יציב, עמיד ומשגשג לאורך שנים קדימה ולשמור על מערכות יחסים טובות.
דבר ראשון, לחברת  BHIP GLOBAL יש תקנון מדיניות ונהלים המופיעים בבק אופיס ובאתר החברה. זו האחריות האישית שלכם לוודא שקראתם אותם, הבנתם, ואתם פועלים לפיהם.
התכנים המופעים באתר זה ובהדרכות השונות הינם המלצה בלבד ואין באפשרותם להבטיח תוצאות כלשהן. כל מפיץ הוא עצמאי לחלוטין ובאחריותו האישית להכיר לעומק את פרטי תוכנית התגמול, המוצרים, ההזדמנות העסקית, ולקדם אותם בהתאם לנהלי החברה, הנחיותיה וחוקי המדינה בה הוא פועל. מפיץ שחרג מכך אחראי באופן אישי לפעולותיו. המפיצים שהקימו ומתחזקים את האתר הזה ואת ההדרכות השונות אינם נושאים באחריות כלפי השימוש בהם על ידי מפיצים אחרים.
מפיצי BHIP GLOBAL הם בעלי עסקים עצמאיים, אינם שכירים של BHIP ואין ביניהם לבין החברה ו/או מפיצים עצמאיים אחרים כל קשר של עובד/מעביד וכיוצ"ב.
מערכות היחסים ושיתופי פעולה בין המפיצים נעשים מתוך רצון הדדי ורצון לחלוקת ידע. לאף מפיץ/מעביר מצגות/מעביר הדרכות ולא משנה באיזה דרגה הוא – אין סמכות או אחריות מקצועית על מפיץ אחר.
 
מדיניות פרסום ושיווק חברי צוות
בעולם השיווק האינטרנטי יש כללי משחק. הנה כמה דברים שחשוב לנו להקפיד עליהם:
*          לא להשתמש בפרופילים מזויפים או זהויות בדויות. רק בשמות אמיתיים ותמונות אמיתיות. 
*         לא לפרסם פוסטים בקבוצות פייסבוק. הקבוצות האלה יכולות לשמש כלי עבודה, בתנאי שתעבדו בהם לפי הנהלים ובצורה מכבדת מבלי להטריד את הקבוצה.
*         אנחנו שונאים ספאם. ספאם הוא לא חוקי. בישראל יש חוקים ברורים שמבדילים בין פרסום לגיטימי לספאם. אנו מחויבים לפעול לפי חוקי המדינה. שימו לב שאתם פועלים לפי הכללים שמפורטים בעמודי הכלים האינטרנטיים שלנו. בעמודים האלה תוכלו למצוא הנחיות, מה מותר לעשות ומה אסור, כדי שכולנו נוכל לשמור ולכבד את הכללים והחוקים. אם יש משהו לא ברור, התייעצו עם מפיץ בכיר (פלטינום ומעלה) / קראו בעצמכם את חוק הספאם.
*         אין להשתמש בלוגו או בשם החברה (BHIP) בייצור כלים פרסומיים, פיסיים או אלקטרונים בלי אישור כתוב מחברת  BHIP GLOBAL.
*         אין להקים אתרים/ עמודים ברשתות החברתיות/פרסומים אחרים, שבשמם מופיע שם החברה (BHIP) או שם מוצרי החברה (GO!99, INDIGO, FUSION , MOL&B) או כל אחד משמות המוצר האחרים של BHIP GLOBAL (אם אתם משווקים את מוצרי החברה בחו"ל) – ללא אישור החברה.
*         אין להקים עמודים שיוצרים מראית עין שמדובר באתר/עמוד רשמי של החברה.
*         בכל אתר/ פרסום/ עמוד ברשתות החברתיות שמוקמים ומפורסמים ע"י מפיצים, חובה לציין במקום מרכזי ובולט שמדובר באתר/עמוד של מפיץ עצמאי. 
*         מפיץ שמקים אתר אינטרנט/עמוד אינסטגרם, מודעה פיסית או כל פירסום אחר – באחריותו להתעדכן באופן עצמאי בנהלים והנחיות המתעדכנים מעת לעת לגבי פרסום המוצרים וההזדמנות העסקית. יודגש כי הנחיות אלה עשויות להשתנות ללא התראה מראש בהתאם להחלטות משרד הבריאות והרשויות הרלוונטיות. השינויים לא בהכרח יופיעו כהנחיה אלא יתבצעו שינויים בפועל בתוך האתרים הרלוונטיים ובאחריות המפיץ לשים לב לשינויים שהתבצעו בניסוחים/התוויות/רכיבים/תסריטים וכדומה. 
*         באחריות כל מפיץ לוודא שהכלים שהוא משתמש בהם מעודכנים. מפיץ שישתמש בכלים לא מעודכנים ובפרסומים לא תקינים – נושא באחריות אישית ובלעדית. על אף מפיץ לא חלה אחריות לעדכן מפיץ אחר בשינויים שהתבצעו. כל מפיץ הוא עסק עצמאי לכל דבר ועניין.
 
האמת מספיק טובה
*         הימנעו מהבטחות מוגזמות גם בנושא המוצרים והתועלות שלהם, וגם בנושא העסק ואפשרויות ההכנסה. 
*         המוצרים של BHIP GLOBAL מעולים ומייצרים תוצאות מדהימות להרבה מאד לקוחות מרוצים. למשרד הבריאות הישראלי יש כללים ותקנות שמגדירים מה מותר ומה אסור להגיד על תוספי תזונה באופן כללי. להנחיות לחץ כאן>>
           שימו לב! למשרדי בריאות במדינות השונות יש חוקים משלהן בנושא. באחריות המפיצים שמדינות השונות להכיר אותם ולפעול על פיהם.
*         למרות שיש מפיצים ברשת שעושים סכומי כסף משמעותיים, זה לא אומר שאפשר להבטיח  למישהו הצלחה ודאית בעסק הזה מכיוון שההצלחה תלויה בעיקר בו ולא באף אחד אחר.
*         מפיצים מתבקשים שלא להגזים בתיאור נפח/היקף העסק שלהם רק כדי להגדיל את רשת ההפצה שלהם.
*         מפיצים מתבקשים לא להשתמש במונחים "עבודה קלה", "לא נדרש מאמץ", "מוצר מרפא", "כסף מהיר" וכדומה.
*         מפיצים יפעלו בצורה מוסרית ולא יעשו שום מעשי תרמית או הולכת שולל כלפי מועמדים בתהליך, מפיצים ולקוחות. 
*         רכישת ערכת מוצרים ראשונית (בכל דרגה שהיא) יתבצע אך ורק על ידי המפיץ החדש בעצמו. במהלך הרישום והרכישה של ערכת המפיץ, נדרש המפיץ החדש לחתום בעצמו על תקנון החברה, המדיניות והנהלים, ולאשר שקרא אותם. כל תהליך אחר מנוגד לתקנות BHIP GLOBAL. מפיץ לא יוכל לחתום על תקנון החברה בשם מועמד/מפיץ אחר או במקומו, גם אם ניתן לכך אישור בעל פה.
*         לקוח/מפיץ שביקש להחזיר מוצרים או ערכת מפיץ – על המפיץ שמכר לו את המוצרים ו/או הציג לו את העסק, לעשות את המקסימום שניתן (בהתאם לנהלים ולמדיניות חברת BHIP GLOBAL בעניין  והחוק להגנת הצרכן), כדי לעזור לו להחזיר את המוצרים לחברה. אין להסתיר/להתחמק מזכותו של הלקוח להחזיר את המוצרים ע"פ החוק.
חשוב! מפיץ שיבטיח הבטחות שווא ובכלל זה: הענקת סגולות מרפא למוצרים, הבטחה שמוצר מסוים יכול לרפא או לפתור בעיות רפואיות, הבטחות לגבי הכנסות, ניפוח או הגזמה של הכנסות בפועל או המעטה של המאמץ הנדרש כדי לייצר אותן וכדומה, בכל מדיה אפשרית, הן בכתב, מודפס, אמצעי אלקטרוני או שיחה בעל פה – עובר למעשה על תקנון המדיניות והנהלים של BHIP GLOBAL  ועלול לאבד את זכותו להיות מפיץ של החברה ולייצג את המוצרים ואת ההזדמנות העסקית. 
 
כללי ניהול עסק
כשהצטרפתם, למעשה פתחתם את העסק העצמאי שלכם. מזל טוב. 
*         לפי החוק עליכם לדווח על כל ההכנסות שלכם בצורה מסודרת. זו האחריות שלכם להצהיר ולשלם את המיסים הנדרשים בהתאם לחוקי המדינה בה אתם פועלים. אנחנו ממליצים לפנות ליועץ מס או רואה חשבון מוסמך לפגישת ייעוץ (זה בדרך כלל בחינם ולוקח כשעה). הם כבר יסבירו לכם איך צריך לעשות את זה.
*         חלק מהעמלות של החברה משולמות כל שבוע, חלקן פעם בחודש – וכולן הן תוצאה ישירה של הפעולות שעשיתם והתוצאות שיצרתם. באחריותכם לדעת ולהכיר את התוכנית העסקית ולהבין מה הן הפעולות והתוצאות שאתם צריכים לבצע ולהשיג, כדי שתוכלו להנות מההכנסה שאתם רוצים.
 
ערכים חשובים יותר מכסף
*         בישראל אפשר להפוך להיות מפיץ של החברה מגיל 20 ומעלה. אין קשר לשירות צבאי. כן, יש קשר לגיל. זאת מדיניות שחשוב להקפיד עליה. (ולא, אם יומולדת 20 היא בעוד 3 חודשים, זה לא נחשב 20..). הנוהל הזה תקף בישראל בלבד. כל המדינות האחרות יפעלו לפי נהלים שיקבעו ע"י החברה.
*         לגבי חיילים בסדיר או בקבע ו/או עובדי מדינה אחרים, באחריותכם לוודא את האפשרות שלכם להקים עסק עצמאי באינטרנט במקביל לשירותכם.
*         אנחנו מבקשים מכל המפיצים לכבד אחד את השני, גם ברמה האישית וגם ברמה העסקית. מערכות היחסים בינינו חשובות יותר מעוד סגירת עסקה מכל סוג שהוא. כל אלה הם כסף קטן לעומת העוצמה שיש בקבוצה מגובשת, ערכית ומשגשגת. ההצלחה של כל אחד מאיתנו היא ההצלחה של כולנו.
*         כחלק מהגישה הזאת אנחנו מבקשים מכל המפיצים לשמור על רף מחירים אחיד במכירות בארץ ובעולם במכירה פרונטלית או אינטרנטית. מחיר המוצרים ללקוח מפורסם באתר הרשמי של BHIP GLOBAL.
*         מפיץ שמוכר מוצרים בהנחה מיוחדת או במחיר מוזל, עובר על תקנון חברת BHIP GLOBAL ופוגע בעמיתיו המפיצים. שימרו על המחירים שמופיעים באתר.
*         מפיץ שהציע מוצר ללקוח וגילה שהלקוח כבר רוכש את המוצרים שלנו ממפיץ אחר – יחזיר את הלקוח לבצע רכישה אצל המפיץ המקורי.
*         ע"פ התקנון של BHIP – חבר צוות שיפעל באופן שעלול לפגוע בשמה הטוב של BHIP המוצרים או שיטת העבודה שלה – לא יוכל להמשיך לפעול ונקודת ההפצה שלו עלולה להיסגר בכפוף להחלטת BHIP GLOBAL.  באותה נשימה, אנחנו מבקשים ממפיצים של BHIP להימנע מביקורת שליליות על חברות אחרות ועל המוצרים שלהן.
*          מדיניות אי תחרות
 בהתאם לתקנון BHIP GLOBAL  מפיצים של BHIP מתבקשים שלא לקדם הזדמנויות של חברות שיווק רשתי אחרות. במקביל הם מתבקשים שלא לשדל לקוחות או מפיצים של חברות שיווק רשתי אחרות לרכוש מוצרים או להפוך למפיצים לחברת BHIP GLOBAL .
bottom of page